Piast Gliwice traci kolejne punkty [Foto]

Marcin Skrzypiec
Kolejna porażka gliwickiego Piasta. Tym razem podopieczni Dariusza Fornalaka nie poradzili sobie z Legią, przegrywając na własnym stadionie 0:1.

W pierwszej części spotkania nie było widocznego faworyta. Kilka niegroźnych akcji pod każdą z bramek. Wynik pierwszych 45 minut - 0:0.

Druga połowa to przewaga Legii. Dopiero w 65. minucieTakesure Chinyama zdobył bramkę z bardzo ostrego kąta. Było to 16. trafienie napastnika Legii. Piast starał się wyrównać wynik spotkania, jednak mecz zakończył się skromnym zwycięstwem gości.

Czytaj również: Koszmar z Okrzei powraca! Piast przegrywa z Legią