Ruch Chorzów wygrywa z Lechem w dobrym stylu [Foto]

W 9. kolejce Ekstraklasy Ruch Chorzów podejmował u siebie poznańskiego Lecha. Spotkanie dwóch "Niebieskich" drużyn rozstrzygnęli na swoją korzyść, w dobrym stylu, gospodarze. Zobacz zdjęcia z meczu!

Wypełniony po brzegi stadion przy ul. Cichej świętuje po raz kolejny, tym razem po efektownym zwycięstwie nad poznańskim Lechem. Mroźnego niedzielnego wieczoru to

Niebiescy

z Chorzowa byli górą, wygrywając ostatecznie 2:0, w dobrym stylu.

Na pierwsze okrzyki radości kibiców gospodarzy trzeba było czekać do 17. minuty, kiedy to uruchomiony przez Marcina Nowackiego Tomasz Brzyski pokonał bramkarza gości. Ruch ani przez moment nie zwolnił tempa, efektem czego druga bramka, którą w 30. minucie strzelił asystent przy pierwszym golu -

Marcin Nowacki

.

To był najlepszy okres gry, w szeregach gospodarzy brylował zwłaszcza

Marcin Zając

, który na boisku był dosłownie wszędzie, siejąc postrach w szeregach obronnych Lecha swoimi efektownymi rajdami.

W drugije połowie tempo gry nieco spadło, a inicjatywę przejeli goście. Ruch nastawił się na grę z kontry, bezpiecznie dowożąc dwubramkową przewagę do końca spotkania.

Ruch Chorzów

wygrywa z

Lechem Poznań

2:0, po raz kolejny pokazując klasę w meczach u siebie, gdzie, w tym sezonie, jeszcze nie przegrał.