W Dzierżoniowie Górnik Zabrze remisuje z Górnikiem Polkowice

Ivan
Mikołaj Suchan, Dziennik Zachodni
Górnik Zabrze bezbramkowo zremisował z Górnikiem Polkowice, w meczu sparingowym rozegranym w Dzierżoniowie.

Spotkanie trwało w sumie 100 minut. Piłkarze grali cztery razy po 25 minut. Bramek jednak nie było i Górnik Zabrze zanotował remis z pierwszoligowym rywalem.

Przypomnijmy, że w środę Górnik Zabrze pokonał Miedź Legnicę 3:0. Więcej o tamtym meczu TUTAJ.

Górnik Polkowice 0:0 Górnik Zabrze
Górnik Zabrze: (I i II kwarta) Sebastian Nowak - Michael Bemben, Bartosz Kopacz, Mariusz Jop, Adam Marciniak - Maciej Bębenek (50 Szymon Sobczak), Vladimír Balát (26 Maciej Mańka), Aleksander Kwiek, Michal Gašparík - Adrian Świątek, Tomasz Zahorski. (III i IV kwarta) Adam Stachowiak - Michał Pazdan, Adam Banaś, Adam Danch, Rafał Pietrzak - Grzegorz Bonin, Mariusz Przybylski, Sebastian Leszczak (85 Piotr Gierczak), Marcin Wodecki - Mateusz Zachara (93 Szymon Sobczak), Daniel Sikorski.