BrynówCup 2008: Mistrzem Grande Pande [Foto]

BrynówCup 2008 już za nami. W finale zmierzyły się drużyny Grande Pande i W Pogoni. Wygrała ta pierwsza. Trzecie miejsce w turnieju przypadło ekipie Rawy Katowice. Zobacz fotorelację z finałów!

Zwycięzca turnieju, drużyna Grande Pande, pokonała w finale ekipę W Pogoni 2:1, do przerwy prowadząc 2:0. Zwycięzcy otrzymali z rąk organizatorów okazały puchar oraz czek na 2200 zł.

Przed meczem finałowym rozegrano batalię o III miejsce, którą wygrała drużyna Rawy Katowice. W regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy 4:4. Drużyny zrezygnowały z możliwości gry w dogrywce i od razu przystąpiły do konkursu rzutów karnych. Te lepiej wykonywała Rawa Katowice.

W przerwie pomiędzy spotkaniami miały miejsce konkursy dla publiczności. Można było zmierzyć się z czołowymi bramkarzami turnieju podczas konkursu rzutów karnych, spróbować swoich sił w żonglerce oraz w konkursie strzałów z połowy boiska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z finałów!

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny