Hokej: GKS Tychy wygrywa w Jastrzębiu

Przemysław
Przemysław
W spotkaniu dwóch GKS-ów z Jastrzębia i Tychów po raz kolejny lepsi okazali się tyszanie, wygrywając 2:1. Gospodarzom nie udał się więc rewanż za porażkę w półfinale Pucharu Polski.

Pierwsza tercja była nudnym widowiskiem i zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w drugiej odsłonie padły bramki. Wynik spotkania otworzył w 24. minucie Jiri Zdenek, ale osiem minut później wyrównał Adam Bagiński. Na początku trzeciej tercji wynik ustalił Robin Bacul i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem GKS-u Tychy 2:1.

- Myślę, że jeśli te dosyć szczęśliwe dla nas akcje z początku trzeciej tercji zakończyły się pomyślnie to moglibyśmy ten mecz wygrać. W końcówce dwie dobre sytuacje miał też Kowalówka. Tych okazji jednak nie udało się wykorzystać, co zakończyło się porażką - skomentował dla oficjalnej strony klubu jkh.pl Jacek Chrabański, drugi trener GKS-u Jastrzębie.

We wtorek tyszanie zagrają na wyjeździe z Akuną Naprzód Janów, a JKH na lodowisku Jastor w Jastrzębiu zmierzy się z ComArch Cracovia.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 1:2 (0:0; 1:1; 0:1)