Ruch Chorzów pokonał GKS Bełchatów 1:0 [Wideo]

W ostatnim rozegranym sparingu, drużyna chorzowskiego Ruchu wygrała z GKS-em Bełchatów 1:0. Zwycięstwo zapewnił "Niebieskim" w 87. minucie Toni Golem.

Przez cały mecz

Niebiescy

nie imponowali. Przeważała drużyna gości, choć oba zespoły oddały niewiele strzałów. Jako pierwszy gola mógł zdobyć Carlos Costly, który w 37. minucie strzelał z przewrotki na bramkę Krzysztofa Pilarza. Odpowiedzią był celny strzał Marcina Zająca, zablokowany przez Krzysztofa Kozika.

Druga część spotkania także nie była porywającym widowiskiem. W 78. minucie futbolówka znalazła się w siatce chorzowian, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Dziewięć minut później radość kibicom zgromadzonym na stadionie przy ul. Cichej przyniósł Toni Golem, ustalając wynik meczu na 1:0.

Składy:

Ruch Chorzów:

I połowa: Pilarz - Grzyb, Baran, Adamski, Jakubowski - Zając, Pulkowski, Scherfchen, Nowacki - Ćwielong (32. Sobiech), Fabusz.

II połowa: Mioduszewski - Nykiel (85. Sobiech), Grodzicki, Golem, Brzyski - Feruga, Straka, Sadlok, Balaz - Janoszka, Sobczak.