Wybory do parlamentu Europejskiego 2014. Debata "jedynek" w woj. śląskim [WIDEO]

red.
Wybory do parlamentu Europejskiego 2014. Janusz Korwin-Mikke, Bolesław Piecha, Jerzy Buzek, Artur Zawisza, Marek Migalski, Stanisław Dąbrowa i Adam Gierek spotkali się podczas debaty „jedynek” do Parlamentu Europejskiego, która odbyła się w poniedziałek w redakcji „Dziennika Zachodniego”. Zobaczcie WIDEO...

Wybory do parlamentu Europejskiego 2014. Debata "jedynek" w woj. śląskim...

Jaka jest dla nas Unia Europejska? Czy Bytom trzeba ratować, czy raczej pozwolić, by się dalej zapadał? Gdy rosła temperatura dyskusji, politycy podejmowali nawet takie kwestie. Na szczęście, poniedziałkowa eurowyborcza debata była przede wszystkim merytoryczna.

19 maja w redakcji "Dziennika Zachodniego" zorganizowana została najważniejsza w regionie dyskusję przed niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Na miejscu pojawili się liderzy list najważniejszych ugrupowań w województwie: Jerzego Buzka z PO, Bolesława Piechę z PiS, Adama Gierka z SLD-UP, Janusza Korwin-Mikkego z KNP, Marka Migalskiego z PRJG, Stanisława Dąbrowę z PSL oraz Artura Zawiszę z RN.

Rozmawiano między innymi o odbudowie śląskiego przemysłu w obliczu europejskich obostrzeń klimatycznych, a także o śląskiej metropolii, tożsamości oraz rewitalizacji miast regionu. Było naprawdę ciekawie.

Więcej o debacie "jedynek" przeczytasz na stronie Dziennika Zachodniego.

Oddaj głos w naszej SONDZIE - na kandydata z której partii zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

**Wybory do parlamentu Europejskiego 2014. Debata "jedynek" w woj. śląskim

Zobacz fragmenty z debaty: **

Wideo

Dodaj ogłoszenie