Korona Kielce zatrzymała Ruch Chorzów [Zdjęcia]

Łukasz Jurczyk
W meczu 15. kolejki ekstraklasy Ruch Chorzów zremisował u siebie z zespołem Korony Kielce 0:0. Tym samym zawodnicy "Niebieskich" przerwali serię sześciu zwycięstw z rzędu na własnym stadionie.

W pierwszej połowie niespodziewanie więcej dogodnych sytuacji stworzyli goście, jednak żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki.

Druga część spotkania należała zdecydowanie do zawodników Ruchu. Częściej posiadali piłkę oraz stwarzali sytuacje podbramkowe. Niestety piłka ani razu nie znalazła się w siatce, przez co mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Więcej o meczu: Relacja ze spotkania Ruch Chorzów - Korona Kielce

MMSilesia: Sportowe życie regionu